Дякуємо!
Наш менеджер передзвонить Вам
у найближчий можливий час!
Готель "Grand AristOcrate"
мистецтво стриманої розкоші
Готель "Grand Aristocrate"
Готель Grand Aristocrate розташований в мальовничому місці села Дубівці, за 19 км від міста Чернівців. Всього в готелі доступно 7 номерів: серед них класу «Люкс», «Делюкс» та «Твін Делюкс». До послуг гостей бар, ресторан, безкоштовний Wi-Fi в усіх зонах готелю та безкоштовна приватна автостоянка на території. У вартість проживання входять сніданки. Стійка реєстрації працює з 10:00 до 23:00. В номерах додаткове місце не передбачено.
Номер "Люкс"
Площа номеру: 22 м²
Зручності у номері: телефон, телевізор з плоским екраном, кондиціонер, робочий стіл, килимове покриття,гардероб/шафа. Номер безпечний для алергіків. У ванній кімнаті є рушники, фен, халати, тапочки та туалетно-косметичні засоби, ванна. Безкоштовний wi fi на території всього готелю.
забронювати
Номер "Делюкс"
Площа номеру: 20 м²
Зручності у номері: телефон, телевізор з плоским екраном, кондиціонер, робочий стіл, килимове покриття,гардероб/шафа. Номер безпечний для алергіків. У ванній кімнаті є рушники, фен, халати, тапочки та туалетно-косметичні засоби. Безкоштовний wi fi на території всього готелю.
забронювати
Номер "ТВІН Делюкс"
Площа номеру: 20 м²
Зручності у номері: роздільні ліжка, телефон, телевізор з плоским екраном, кондиціонер, робочий стіл, килимове покриття,гардероб/шафа. Номер безпечний для алергіків. У ванній кімнаті є рушники, фен, халати, тапочки та туалетно-косметичні засоби. Безкоштовний wi fi на території всього готелю.
забронювати
Наші контакти
Чернівецька обл, с.Дубівці, вул.Шевченка 4К
+38 (095) 675-99-90
grand.aristokrat@gmail.com
Ресторан "Grand AristOcrate"
мистецтво стриманої розкоші
Музей ресторація Гранд Аристократ - справжній унікальний ресторанний концепт, який продовжує традиції палацової святкової культури. GrandAristOcrat пропонує неповторне поєднання минулого і сьогодення, реальності і фантазії, сучасної кухні і духу галантних свят. Як в чарівній книзі алхіміка, де сховані вікові рецепти, «Гранд Аристократ" представляє найцінніші здобутки ресторанної справи від витоків до сучасності.
перейти на сайт