Дякуємо!
Наш менеджер передзвонить Вам у найближчий можливий час!
Забронювати
Про нас
Untitled_Panorama4

Ресторація Гранд Аристократ – справжній унікальний ресторанний концепт, який продовжує традиції палацової святкової культури. Grand Aristocrate  пропонує неповторне поєднання минулого і сьогодення, реальності і фантазії, сучасної кухні і духу галантних свят.

Як в чарівній книзі алхіміка, де сховані вікові  рецепти,  Grand Aristocrate представляє найцінніші здобутки ресторанної справи від витоків до сучасності. Ми хочемо, щоб наш  класичний простір сприймався, як місце, наповнене життям, подібно справжнім палацам минулого.

Нагадуючи про розкішні свята епохи Відродження , інтер’єр  ресторану Grand Aristocrate,  головну роль в якому відіграє пізнє барокко (самий святковий серед палацових стилів), служить оправою і архітектурним аналогом авторського меню, в якому зібрано класичні та сучасні страви.

Гості ресторації Grand Aristocrate мають можливість зануритись в унікальну атмосферу величності, стилю та грації.

Grand Aristocrate – це місце, де святкують незабутні моменти життя у колі друзів та сім‘ї, оскільки ресторан ідеально пасує для бенкетів, ювілеїв та для проведення весілля, адже зал вміщує 550 гостей.

У нас Ви зможете провести романтичний вечір та зустріч у дружній компанії, усамітнитись із найріднішими, оскільки для цього є окрема зона спеціально для тих, хто хоче уникнути посторонніх поглядів.

Ділові зустрічі, бізнес- ланчі, просто вечері, грандіозні святкування – Гранд Аристократ розділить з Вами всі приємні моменти)

Як згадувалось, в ресторації представлені національна і європейська кухня. Поєднануючи східноєвропейські кулінарні традиції із західним авторським підходом, заклад продовжує симфонію, задану вишуканим  інтер’єром в стилі європейської розкоші XVII-XVIII століть.

В Grand Aristocrate є 2 літні тераси, відпочинок на яких  доповнює стильний ландшафтний дизайн. А біля альтанки можливе проведення виїзних церемоній. Багато молодят вважають це місце ідеальним для проведення особливих фотосесій.

У готелі, який розташований при ресторані, гості закладу зможуть залишитися на ніч. Тут є 7 номерів. Один з них категорії Люкс з ванною, інші ж Делюкс. Номера доповнюють загальний стиль закладу та виконані в класичному стилі, який вже багато століть є джерелом натхнення для консервативних людей.

Музей-ресторан "Гранд Аристократ" - мистецтво стриманої розкоші!