Спасибо!
Наш менеджер свяжется с вами
в ближайшее время.
Забронювати
Про нас
Untitled_Panorama4

Музей ресторація “Гранд Аристократ” – справжній унікальний ресторанний концепт, який продовжує традиції палацової святкової культури. “GrandAristocrat”  пропонує неповторне поєднання минулого і сьогодення, реальності і фантазії, сучасної кухні і духу галантних свят.

Як в чарівній книзі алхіміка, де сховані вікові  рецепти,  “Гранд Аристократ” представляє найцінніші здобутки ресторанної справи від витоків до сучасності. Ми хочемо, щоб наш  класичний простір сприймався не як музей декоративно-прикладного мистецтва, а як місце, наповнене життям, подібно справжнім палацам минулого.

Нагадуючи про розкішні свята епохи Відродження , інтер’єр  “GrandAristocrate”,  головну роль в якому відіграє пізнє барокко(самий святковий серед палацових стилів), служить оправою і архітектурним аналогом авторського меню, в якому зібрано класичні та сучасні страви.

Для гостей музею ресторації “GrandAristOcrate” працюють чотири розкішні зали. “Гранд Холл”– це місце, де святкують  незабутні моменти життя у великій компанії друзів та родичів, оскільки “Гранд Холл” вміщає до 450 осіб. Ця зала ідеально пасує для бенкетів, ювілеїв  та для проведення весілля.

В свою чергу, “Біла зала” ресторану призначена для проведення романтичних вечерь та зустрічей дружніх компаній. Усамітнитись зі своїми найріднішими зможете у “Золотій” гостинній залі на 20 осіб. Це окрема зона для тих, хто хоче уникнути посторонніх поглядів.

Для бізнес-ланчів або ж ділових зустрічей підійде “Кришталева” зала ресторану, що розрахована на 8-12 осіб.

Як згадувалось раніше, в ресторані “Гранд Аристократ” представлені національна і європейська кухня. Поєднануючи східноєвропейські кулінарні традиції із західним авторським підходом, заклад продовжує симфонію ,задану вишуканим  інтер’єром в стилі європейської розкоші XVII-XVIII століть.

В музеї ресторації “GrandAristocrate” є 2 літні тераси, відпочинок на яких доповнює стильний ландшафтний дизайн. А біля альтанки можливе проведення виїзних церемоній. Багато молодят вважають це місце ідеальним для проведення особливих фотосесій.

У готелі, який розташований при ресторані, гості закладу зможуть залишитися на ніч. Тут є 7 номерів. Один з них категорії “Люкс” з ванною, інші ж “Делюкс”. Номера доповнюють загальний стиль закладу та виконані в класичному стилі, який вже багато століть є джерелом натхнення для консервативних людей.

Музей-ресторан "Гранд Аристократ" - мистецтво стриманої розкоші!